Rozsvícení vánočního stromu 2020 v Třeboni

Za doprovodu vánočních melodií se v předvečer první adventní neděle (v sobotu 28. listopadu 2020) na Masarykově náměstí rozzáří vánoční stromek a otevře tak období klidu a poezie. Adventní čas vyplní koncerty, vánoční pohádky a každý adventní víkend vás přivítá vánoční jarmark.Vánoce v Třeboni - ubytování Třeboň Lenka Henyšová

V sobotu 28. listopadu 2020 jste zváni na Masarykovo náměstí také na tyto akce:

  • 10:00 Adventní trh
  • Jižíškova pošta 
  • příjezd pana poštmistra, otevření třeboňské pobočky Ježíškovy pošty. Pohlednice nebo dopisy, které sem kdokoliv přinese, doručí do hlavní poštovní schránky v Božím Daru v Krušných horách. Tam je Ježíšek opatří speciálním razítkem a odešle adresátů.
  • Budeme zpívati, koledovati
  • 16.45 Zvonkový průvod od KKC Roháč na náměstí a andělé na chůdách
  • Rozsvícení vánočního stromu a nadílka z partnerského města Schrems (Dolní Rakousko)

Čas adventu a Vánoc patří k těm nejromantičtějším. Město Třeboň ožije vánoční atmosférou a nabídne adventní víkendy, zpestřené vánočním trhem s punčem a vánočním cukrovím, jež provoní celé město..

Přijeďte si užít vánoční atmosféru při rozsvícení vánočního stromu v Třeboni a již nyní si můžete zarezervovat ubytování v soukromí:


V mobilní verzi nezle zobrazit formulář. Navštivte verzi webu pro PC. Zobrazit klasicky

Čas adventu a Vánoc patří k těm nejromantičtějším.a v průběhu celého měsíce se můžete v Třeboni těšit na tyto zážitky>>

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím